Kurs na wózki widłowe Cena 350 zł

 

Operator wózków widłowych to jeden z najbardziej poszukiwanych przez pracodawców zawodów w branży logistycznej!

Specjalistyczne szkolenie to doskonały sposób na urozmaicenie swojego CV.


Na zakończenie kursu otrzymasz certyfikaty w języku polskim oraz angielskim.


Nie ulega wątpliwości, że znalezienie pracy nie jest sprawą łatwą. Każdy kurs, który zostanie wpisany w CV jest dodatkowym argumentem. Pracodawcy patrzą przede wszystkim na kursy przydatne i specjalistyczne. Takim kursem jest kurs na wózki widłowe.

W obecnych czasach zakłady pracy wyrażają ogromne zainteresowanie pracownikami, którzy posiadają uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– w związku z masową emigracją zarobkową po otwarciu zachodnich granic rynek pracy w Polsce cierpi na niedobór osób wykwalifikowanych, posiadających tego rodzaju doświadczenie.

 

W Ośrodku BHP EKSPERT zdobędziesz je dzięki profesjonalnie poprowadzonym zajęciom, na które składa się 67 godzin lekcji teoretycznych i praktycznych. W przyswojeniu wiedzy pomoże Ci profesjonalna kadra oraz komplet materiałów szkoleniowych. Cały kurs kończy się egzaminami (praktycznym i teoretycznym), po których zdaniu uzyskasz uprawnienia do obsługi wszystkich typów wózków widłowych jezdniowych.


Przeprowadzeniem kursu zajmie się Ośrodek Szkolenia BHP EKSPERT
– firma posiadająca długoletnie doświadczenie w nauczaniu kandydatów na kierowców, instruktorów, operatorów wózków widłowych oraz innych maszyn.

 

Cena kursu: 350 zł - BEZ KOSZTÓW UKRYTYCH / jak w przypadku szkoleń oferowanych za 200 zł

 

Najbliższe terminy: zapisy codziennie 

 

 

 

 

 

 

Autor:Bartłomiej Daroszewski
Copyright © 2007 BHP EKSPERT